Figurální hodiny
porcelán, pestře malováno a zlaceno, hranolová schránka, rokokově modelovaný spodní díl, na vrchu ležící dáma opírající se o pařez, ciferník mosazný, gilošovaný, stroj kotvový s pérovým pohonem, klíček, Slavkov, vtlačená značka, 40. léta 19. století, výška 27 cm, restaurovaná ruka, stroj v chodu, bez záruky přesnosti chodu (Zí)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 19.000,-
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Figurální hodiny
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |